Uygun Fiyatlı Kurumsal Hazır Web Sitesi

Yönetim panelli Kurumsal Hazır Web Sitesi temaları ile internet sitesi kurma sektöründe en büyük şirket olan Uzman Tasarım birçok web sayfasına hizmet vermektedir. Kurumsal sistemlerini satın almadan önce düzenleyebilirsiniz. Web sitesi açma sistemimiz yönetici panelli ve domain ücretsizdir.

Kurumsal Hazır Web Sitesi Paket Özellikleri

Kurumsal siteniz muhteşem hizmetleri barındırır. Bazı özellikler;

Ücretsiz Kurumsal Tasarımı

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Belirlediğiniz Alan Adı Ücretsiz

Barındırma İçerisinde

E-Mail Dahil

Sınırsız Sayfa Ekleme

Kurumsal Hazır Web Sitesi Şablonları ile Siteni Kur

Tercih ettiğiniz kurumsal web sitesi şablonunu demo isteyerek hazırlayabilirsiniz. Oluşturulan deneme internet sitesinde dökümanlarınızı çok kolay yükleyebilir, istediğiniz menüleri oluşturabilirsiniz. Şablonun yazı türü, font renkleri, font boyutu haricinde de çok fazla özelliğini değiştirebilirsiniz. Kurumsal hazır web sitesi sistemleri modülerdir.

En Uygun Kurumsal Hazır Web Sitesi Fiyatları

Bir kurumsal web sayfası fiyatı talep edilen tasarımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Şirketimizde web tasarım paket fiyatları oldukça ucuzdur. Örnek verecek olursak, 106 sayfa ve kategori, 357 fotoğraf kullanacaksanız sabit paket fiyatlarıyla web sitenizi kurabilirsiniz. Ucuz kurumsal hazır site için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kurumsal Hazır Web Sitesi E-Mail Adedi Ne Kadardır?

Sınırsız bir şekilde e-mail adresleri oluşturabilirsiniz. Kurumsal hazır web sitesi temalarında eposta kotası bulunmaz.

Nasıl Kurumsal Web Sayfası Kuracağım?

Kurumsal hazır web sitesi şablonları sayesinde internet sayfası kurmak çok kolay. Belirlediğiniz temanın üstünde bulunan satın al linki ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödemenizin sonrasında 10 dakika içerisinde web sayfanız kurulacaktır. Kurumsal hazır web sitesi kurulum işlemleri şirketimiz tarafından sağlanır. Yayın sonrası sms ve maille bilgilendirme yapılacaktır. Aydın , Kırklareli ve İzmir gibi birçok ilimizde satın alan müşterilerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi Ücretsiz Açılabilir mi?

Ne Yazık ki ücretsiz kurumsal internet sitesi kurmak mümkün değildir. Web sitesinin aktif edilmesi için kesinlikle domain ve web alanı satın alınmalıdır.

Kurumsal Hazır Web Sitesi Yönetici Paneli Kolay mı?

Kurumsal internet sitenizi teknik bilginiz olmasa dahi yönetebilirsiniz. Kurumsal hazır web sitesi yönetici paneli Türkçedir ve çok dillidir.

 

 

Paylaş